Değişik Buzdolabı Süsleri

yenielorguleri (23)

Birbirinden güzel buzdolabı kapağı süsleri ile günde defalarca açıp kapadığınız buzdolabınızı süslemek isteyen bayanlardansanız eğer bu yazı tam size göre.  Günümüzün çoğunu mutfakta geçiririz ve her gün onlarca kez buzdolabının kapağını açmak zorunda kalırız. Birbirinden güzel el emeği ile yapılmış buzdolabı kapağı süsleri ile hem buzdolabınızı süsleyecek hemde sizin için önemli bir hatırası olan insanları ve anıları hatırlama imkanı bulacaksınız.

Kendi buzdolabımızın üzerinden yola çıkacak olursak şu anda buzdolabımın üzerinden birbirinden güzel magnet buzdolabı süslerive tabiki en sevdiğim insanların resimleri var. Magnet buzdolabı süslerinin en güzel yanlarından bir tanesi de bu olsa gerek. Sevdiğiniz resimleri buzdolabının üzerine koyarken magnet buzdolabı süsü ile resmi buzdolabı kapağına sabitlemiş oluyorsunuz.

El emeği ile yapılan ve üzerine işlemelerin yapıldığı çini buzdolabı süsleri de eşsiz bir güzellik kaynağı. Bunun yanı sıra marifetli hanımlar için en güzel buzdolabı kapağı süsü örneklerini de resimler arasında bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Örgü Cüzdan Modelleri başlıklı makalemizde cüzdan modelleri, değişik cüzdan ve değişik cüzdan modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Değişik Buzdolabı Süsleri Tüm Resimleri

yenielorguleri (9)yenielorguleri (7)yenielorguleri (6)yenielorguleri (30)yenielorguleri (4)yenielorguleri (22)yenielorguleri (17)yenielorguleri (8)yenielorguleri (16)yenielorguleri (23)yenielorguleri (21)yenielorguleri (26)yenielorguleri (19)yenielorguleri (1)yenielorguleri (10)yenielorguleri (25)yenielorguleri (15)yenielorguleri (18)yenielorguleri (13)yenielorguleri (3)yenielorguleri (20)yenielorguleri (5)yenielorguleri (27)yenielorguleri (28)yenielorguleri (2)yenielorguleri (12)yenielorguleri (11)yenielorguleri (29)yenielorguleri (24)yenielorguleri (14)