2014 Tunus İşi Patik Modelleri

yenielorguleri (19)

Merhaba sevgili takipçilerim. Bu gün haftanın ilk günü.Bir çoğunuzda özellikle de çalışan hanımlarda pazartesi sendromu vardır.İşte bu pazartesi gününde biraz gözünüz gönlünüzün açılması için çok hoş patik modelleri ile karşınızdayız. Geçtiğimiz 2013 yılının en çok tutulan patik modelleri arasında Tunus işi patik modeli ilk sıralarda yer almaktadır.Soğuk kış günlerinde de hanımların vazgeçilmezleri arasında patikler yer almaktadır.Bu yazımızda 2014 yılının el emeği göz nuru en güzel patiklerini sizler için paylaşıyoruz.Gerçekten de çok özgün ve başka hiçbir sitede bulamayacağınız tasarımlar olan bu modelleri beğeneceğinizden çok eminim.Şimdiden hepinize kolaylıklar diliyorum.

Tunus İşi Patik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Masa Örtüsü ve Vitrin Takımları başlıklı makalemizde iğne oyası masa örtüsü, iğne oyası vitrin örtüsü ve masa örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2014 Tunus İşi Patik Modelleri Tüm Resimleri

yenielorguleri (12)yenielorguleri (11)yenielorguleri (24)yenielorguleri (3)yenielorguleri (5)yenielorguleri (19)yenielorguleri (22)yenielorguleri (21)yenielorguleri (10)yenielorguleri (20)yenielorguleri (23)yenielorguleri (16)yenielorguleri (7)yenielorguleri (9)yenielorguleri (6)yenielorguleri (17)yenielorguleri (2)yenielorguleri (4)yenielorguleri (1)yenielorguleri (18)yenielorguleri (8)yenielorguleri (15)yenielorguleri (14)yenielorguleri (13)