Örgü Banyo Takımları (Klozet İçin)

yenielorguleri 612 Örgü Banyo Takımları (Klozet İçin)

 Merhaba sevgili hanımlar.Bu yazımızda banyolarımız için olmazsa olmazlardan olan klozet takımlarından bahsedeceğiz. Hepinizin çok hoşuna gidecek olan takımları bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz. Marifetli ev hanımlarının kolaylık ile yapabileceği örgü klozet takımları ile banyo dekorasyonu sorunu da ortadan kaldırılmaktadır. Genellikle sakal ip ile örülen örgü takımlar kalın olduğundan dolayı banyo mermeri hissedilmemektedir.  Çeşitli motiflerin kullanıldığı ortaya serilen paspas, motifin küçük ayrıntılarının yer aldığı klozet altına serilen bir parça ve klozet kapağına iple bağlanan bir parça ile klozet takımı oluşturulmaktadır. Genellikle bayanlar mavi, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu, pembe, krem, kahverengi gibi çarpıcı renkleri tercih edilmektedir.

Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yeni Örgü Hırka Modelleri başlıklı makalemizde erkek bebeği hırka modelleri, hırka modelleri ve kapşonlu hırka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>